Bieg Świętojański

Oferta

 

Kalendarz Imprez / Zajętość Sal

poprzednim miesiącu lipiec 2017 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 26 1 2
week 27 3 4 5 6 7 8 9
week 28 10 11 12 13 14 15 16
week 29 17 18 19 20 21 22 23
week 30 24 25 26 27 28 29 30
week 31 31

Reklama

  • a umig_reklama.gif
  • b mpec_reklama.gif
  • c forcenet_reklama.gif
  • d devil_reklama.gif

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 


Realizacja i hosting:

XXI TURNIEJ SIATKOWKI MĘSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Drukuj

Komunikat Sportowy

W dniu 12. 11. 2016   w Hali Widowiskowo-Sportowej w Międzychodzie odbył się: XXI TURNIEJ SIATKÓWKI MĘSKIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIĘDZYCHODU Z OKAZJI NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI  zorganizowany przez: Burmistrza Międzychodu i Międzychodzki Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji sp. z o.o. w Międzychodzie.  Otwarcia imprezy dokonał  Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny w towarzystwie Prezesa MOSTiR sp. z o.o. Ryszarda Rogali.
W turnieju uczestniczyło 9 drużyn, które łącznie rozegrały 18 meczy  na 3  boiskach ( w turnieju udział wzięło 60 siatkarzy ).

Mecze eliminacyjne w grupach :
( system każdy z każdym w grupach  A / B / C  -  do 2  wygranych setów do 20 pkt. )  :
Grupa A – wyniki:
Strzelce Kraj. - Poznań                      2 : 0
Szamotuły - Strzelce Kraj.                 2 : 0
Szamotuły - Poznań                           2 : 0
Tabela Grupy A:
1 m. -  Szamotuły           2 pkt.     4 : 0 sety     (awans do finału grupy I )
2 m. -  Strzelce Kraj.     1 pkt.      2 : 2            (awans do finału grupy II )               
3 m. -  Poznań                0  pkt.     0 : 4            (awans do finału grupy III )
Grupa B – wyniki:
Poznań - Drezdenko         2 : 1     
Drezdenko - Sieraków      2 : 0     
Poznań - Drezdenko        2 : 1    
Tabela Grupy B:  
1 m. -   Poznań                2  pkt.      4 : 2 sety    (awans do finału grupy I )
2 m. -   Drezdenko          1  pkt.      3 : 2            (awans do finału grupy II )
3 m. -  Sieraków              0  pkt.     1 : 4             (awans do finału grupy III )
Grupa C – wyniki:
Drezdenko - Międzychód                2 : 0     
Chrzypsko - Międzychód                2 : 0     
Drezdenko - Chrzypsko                 2 : 0    
Tabela Grupy C:
1m. - Drezdenko                            2 pkt.      4 : 0 sety    (awans do finału grupy I )
2 m. - Chrzypsko                           1 pkt.      2 : 2            (awans do finału grupy II )
3 m. - Międzychód                         0 pkt.      0 : 4            (awans do finału grupy III )

Mecze finałowe  - ( system każdy z każdym  w grupach  I / II / III ):

Grupa I - wyniki  ( do 2 wygranych setów do 20 pkt. )
Poznań -  Szamotuły              2 : 1    
Poznań - Drezdenko               2 : 0    
Szamotuły - Drezdenko          2 : 0  

Tabela Grupy I  -  miejsca I – III  w turnieju:
I miejsce –  Poznań                     2 pkt.     4 : 1 sety   
II miejsce –  Szamotuły               1 pkt.      3 : 2          
III miejsce –  Drezdenko               0 pkt.      0 : 4          

Grupa II - wyniki  ( do 2 wygranych setów do 20 pkt.)
Strzelce Kraj.                            2 : 1        
Chrzypska - Drezdenko           2 : 0        
Strzelce Kraj. - Chrzypsko      2 : 1       
Tabela Grupy II - miejsca  IV – VI w turnieju:
IV miejsce –  Strzelce Kraj.                  2 pkt.       4 : 2 sety      
V miejsce –  Chrzypsko                      1 pkt.       3 : 2             
VI miejsce –  Drezdenko                       0 pkt.       0 : 4             

Grupa III - wyniki ( do 2 wygranych setów do 20 pkt, ):
Międzychód - Poznań                     2 : 1     
Poznań - Sieraków                           2 : 1     
Sieraków - Międzychód                  2 : 0  

Tabela Grupy III – miejsca VII – IX w turnieju:
VII miejsce – Sieraków                            1 pkt.     3 : 2 sety       
VIII miejsce – Poznań                              1 pkt.     3 : 3              
IX miejsce – Międzychód                        1  pkt.     2 : 3              

Tabela końcowa XXI Turnieju Siatkówki Męskiej  – 12. 11. 2016

I miejsce     –  WKS POZNAŃ
II miejsce    –  TRANS – GREENEX  SZAMOTUŁY            
III miejsce  –   UM DREZDENKO
IV miejsce   –  ZRiF  STRZELCE KRAJEŃSKIE     
V miejsce    –  CHRZYPSKO WIELKIE
VI miejsce    –  OMEGA REKLAMA   DREZDENKO  
VII miejsce   –  SIERAKÓW
VIII miejsce –  PUNKTOWO POZNAN
IX miejsce   –   MSPS MIEDZYCHOD

W zakończeniu turnieju uczestniczył Burmistrz Międzychodu Krzysztof Wolny, który  dokonał wręczenia Pucharów Burmistrza Międzychodu za wszystkie zdobyte miejsca od  I do IX.
Turniej  sędziowali : Emilia Ogrodowczyk, , Andrzej Szulc, Wojciech Sikora.  
Sędziowie techniczni: Wiktoria Ceglarz i uczennice Zespołu Szkół Nr 3 ( Rolnik ) w Międzychodzie.

Логофет Вадим Геннадьевичсковороды из литого алюминиялобановский харьков
Poprawiony: środa, 16 listopada 2016 06:45